Ремонт та обслуговування свердловин на воду у Житомирі, Вінниці та Хмельницькому

СНПЧ А7 Уфа, обзоры принтеров и МФУ

Багаторічна практика показує, що багато дачників та власників приватних будинків, які мають на своїй території свердловини на воду, досить часто стикаються з вирішенням питань з ремонту та обслуговування свердловин.

Іноді після тривалого використання свердловин на воду можуть спостерігатися неприємні моменти, пов'язані з помутнінням води або наявністю будь-яких сторонніх домішок у воді. Іноді можуть спостерігатися ознаки так званого "піскування" свердловин на воду. Важливо відразу після появи цих неприємних явищ провести обслуговування свердловин, інакше все може закінчитися необхідністю буріння нової свердловини.

 

Поширеними неприємностями є вихід із ладу насосів та іншого обладнання. Іноді відбувається обрив насосного обладнання. Іноді виконати обслуговування можна і самотужки, але все ж таки краще звернеться до спеціалізованих організацій. Звернення до професіоналів гарантує якісне виконання робіт із обслуговування свердловин на воду.

 

Наприклад, погіршення якості води в свердловині можуть:

  • зношеність труб,
  • ослаблення герметичності в насосному устаткуванні,
  • іноді водний обрій змінює своє розташування.

Варто сказати, що визначення правильної причини погіршення якості води визначає і вибір правильного способу ремонту свердловини. Неправильний вибір типу ремонтних робіт може призвести до остаточного погіршення якості води і в гіршому випадку Вам доведеться звертатися до організацій, що надають послуги свердловин на воду, що не є недорогим процесом.

 

Статистика показує, що буріння свердловин на воду непрофесіоналами своєї справи призводить до неприємних наслідків для замовника.

Очищення свердловин переважно проводиться з використанням скребкового обладнання та різноманітних йоржів.

 

Єрш – своєрідна металева болванка різної довжини (від 50см до 1 метра). До болванки радіально кріпиться сталевий дріт. Часто замість дроту використовують сталевий трос. Діаметр йоржа повинен відповідати діаметру встановленої труби та встановлених фільтрових елементів. Запущені випадки вимагають використання спеціальних наконечників, через які в свердловину подається вода під великим тиском, що у свою чергу промиває і розмиває осади.

Пристрої скребкового типу виробляють із триметрових сталевих труб. До верху кріплять штир із металу, а низ розрізають смугами і потім відгинають до внутрішнього розміру. Завдяки своїй тяжкості скребок за рахунок опускання здійснює очищення. Важливо відзначити, що скребкове очищення не може бути проведене в свердловинах, в яких зруйнована поверхня корозією труб.

 

Проведення регулярного очищення та обслуговування свердловин на воду гарантує їх довговічність та якість води.

Зрештою очищення свердловин на воду дає:

 

1. Збереження свердловини та фільтрових елементів

2. 90% відновлення продуктивності свердловини

3. Збільшення терміну експлуатації свердловин

4. Видаляється так звана біологічна корозія

5. Підвищення екологічних норм та норм безпеки

 

Наша компанія виробляє якісне обслуговування свердловин у Житомирі та Вінниці. Наші фахівці володіють усілякими методами та способами обслуговування свердловин та проведуть роботи на високому рівні та мінімальними витратами. Зателефонуйте та дізнайтесь вартість обслуговування свердловин на воду у вашому регіоні.